KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15343189
nr 1534 3189
Einar Torsslow
(1867-1932), Sverige
Blomsterplockande barn. Signerad, akvarell, bladets mått: 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 35x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:59:53
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr